Laser Time Florya: Bakırköy’de Lazer Epilasyonun Adresi

Laser Time Florya: Bakırköy’de Lazer Epilasyonun Adresi

ABONE OL
Ekim 30, 2023 09:36
Laser Time Florya: Bakırköy’de Lazer Epilasyonun Adresi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Lazer Epilasyonun Popülerliği Lazer epilasyon, günümüzde Türkiye’de giderek artan bir taleple karşılaşan bir estetik uygulama haline gelmiştir. Güzellik salonları, hastaneler, klinikler ve hatta bazı kuaförler bile bu hizmeti sunmaktadır. Ancak bu popülerliğin yanında, doğru ekipman ve eğitimle lazer epilasyonun uygulanmasının kritik olduğunu vurgulamak gerekiyor.

Hijyen ve Uzmanlık Önem Taşıyor Lazer epilasyon sırasında hijyenin sağlanması, doğru dalga boyunun seçilmesi ve kıl tipine uygun tedavi yöntemlerinin tercih edilmesi esastır. Aynı zamanda, epilasyon cihazını kullanan uzmanların da konusunda eğitimli ve deneyimli olması gerekir.

Laser Time Florya Farkı İstanbul Bakırköy-Şenlikköy Florya’da bulunan Laser Time Florya, bu konuda oldukça iddialı. İşletmede sadece lazer epilasyon işlemi gerçekleştiriliyor. Kullanılan cihaz ise son teknoloji 3 gerçek dalga boyu bir arada Alexandrite (755nm) + ND:YAG(1064nm) + YAG (808nm) teknolojisiyle donatılmış.

Sektörün Deneyimli İsmi: Filiz Hisarkale Özdemir Laser Time Florya’nın başarısının arkasında, işletme müdürü Filiz Hisarkale Özdemir’in zengin sektör tecrübesi bulunuyor. Özdemir, lazer epilasyon konusunda uzmanlaşmış ve müşterilere en iyi hizmeti sunma amacını taşıyor.

Sonuç Özellikle İstanbul’un Bakırköy semtinde lazer epilasyon yaptırmayı düşünenler için Laser Time Florya, doğru adres olabilir. Detaylı bilgi ve randevu için www.lasertimeflorya.com web sitesini ziyaret edebilir ya da +90 545 790 15 16 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Adres: Şenlikköy, Çatal Çk. No:17 D:1 D2, 34153 Bakırköy/İstanbul.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

300x250r
300x250r