Uzun Süren Geciktiriciler

ABONE OL
Eylül 1, 2023 11:26
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bir erkeğin çoğu zaman sıkıntısı olan erken boşalma, günümüz için bir hastalık konumundadır. Önemli anlarda ve özel günlerde karşılıklı cinsel birliktelik hat safhada ciddiyet taşımaktadır. Erkeğin ve bir kadının birbirinden beklentisi hoş bir cinsel deneyim ve isteğinin, arzuların karışımı ile karşılıklı olarak verilmesini gerekmektedir. Cinsel ilaçlar arasında ilişki de erken boşalmayı önleyen uzun süren geciktiriciler oldukça önemli bir yer tutar.

Bu yüzden bir erkeğin erken boşalma ya da diğer sorunları olmadan cinsel birleşme sırasında kontrolü eline almalı ve partnerini mutlu edebilmelidir. Bunun için uzun süren geciktiriciler bir erkeğin cinsel birleşme sırasında erken boşalmasını önlemektedir. Uzun geciktiricilerin faydası;

  • Erken boşalmaya etken olan karıncalanma hissini,
  • İstemsiz zevk dalgasıyla boşalma güdüsünü,
  • Partnerin orgazm olabilmesini,

Sağlar. Böylece cinsel ilişki sırasında beklenen cinsel arzular ve beklentiler karşılıklı olarak mutlu edici bir şekilde sağlanmış olmaktadır. Peki, uzun süren geciktiriciler kategorisine giren ürünler nelerdir?

Bunun için genel olarak iki yöntem bulunmaktadır.

  • Ağız yolundan alınan ilaçlar
  • Penis üzerine uygulanan sprey veya geciktirici krem gibi geciktirici etkisine sahip ürünler

Cinsel İlişkiyi Uzatmak

Bir erkek uzun geciktiriciler kullanarak cinsel hayatını düzene sokabildiği gibi duygusal anlamda da bir boşluğunu dindirebilmektedir. Bu sayede özel anlar kalıtsal bir değere sahip olurken uzun geciktiriciler hiçbir yan etkisi olmadan kullanılabilir. Fakat kullanım talimatına göre geciktirici ürünlerinin kullanılması, vücudun daha iyi organize olması için önemlidir. Bunun için uzun geciktiricilerin cinsel ilişki sırasında değil 10 veya 15 dakika öncesinden alınarak etki etme süresinin verilmesi gerekmektedir.

Cialis 30 lu tablet hap kullanmak isteyen erkekler için oldukça etkili ve kaliteli bir geciktirici haptır. İlk boşalmadan sonra daha kısa sürede ereksiyon olmanızı sağlar. Aynı zaman da erken boşalma süresini çok uzun dakikalara kadar yükselterek ilişkiden alınan zevki doruklara çıkartır. Cinsel olarak verdiği enerjiyle ilişkide yorulan erkekler için extra güç yüklemesi yapar. Ekol eczane online cinsel ilaçlar satış sitemizden tamamı bakanlık onaylı orijinal cinsel ürünleri en uygun fiyatlarıyla kampanyalı olarak sipariş verebilirsiniz.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

300x250r
300x250r