Özel Günlerde Manevi Gösteriler

ABONE OL
Ocak 12, 2018 11:00
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Manevi olgularına önem veren insanlar özel günlerini bu şekilde geçirmek isteyebilirler. Toplantıları daha çeşitli kılmak, gösterileri daha dolu göstermek isteyen kişiler semazen ekibi ile görsel bir şölen sunabilir. Kişilere sunmuş olduğu hizmet sayesinde insanlar gösteri bittiğinde bile o iç huzuru oluşturan ahenkli gösteriyi tekrar izlemek istemektedir. Melodi eşliğinde göz dolduran performans kutlanan günü daha anlamlı kılmaktadır.

Sünnet düğünlerinde, kutlu doğum haftalarında, düğünlerde keyifli ve duygu dolu anlar yaşamak isteyenler için semazen grubu şüphe duymadan tercih edilebilir. Mevlana’nın bırakmış olduğu kültür çeşitli ilahilerle süslenerek sahneye uyarlanır. Kimsenin gözünü alamayacağı bir görüntü ortaya çıkar. Özellikle sünnet düğünlerinde sünnet olan çocuğun dikkatini çekerek acısını azaltacak bir deneyim olmaktadır.

İlahiyle Gönüller Şenlenir

Farklılık oluşturması açısından ilahi grubu ister semazen gösterisinden ayrı olarak ister birlikte çıkarılabilir. Birbirinden güzel gönüllere dokunan ilahileri özel günlerde okuyan ilahi grubu günü özel kılmayı sağlar. İlahî ve semazen gösterisini kiralayarak sahne yaptırmak isteyen kişiler internet adresine başvurarak istedikleri hizmeti kaliteli şekilde alabilir, günü farklı bir boyuta taşıyabilir.

https://www.semazenekibi.com/

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

300x250r
300x250r