KÜNYE

YÖNETİM YERİ ADRESİ
TOSUN MEDYA GAZETECİLİK VE MATBAACILIK A.Ş
Tuna Mahallesi, Sanat Cd. Kat:5 No:14 Selçuklu İş Merkezi
Bornova/İzmir
 Tel: 0850 302 07 37
Fax: 
0232 456 75 72
Pbx: 
0232 456 75 73

SORUMLU MÜDÜR
Cemil ÖZASLAN 
mail:
 cemil@haberses.com

EDİTÖRLER

Recep YILDIRIM                            Nesrin ERSÖZ                           Murat BILDIRCIN 
 mail: recep@haberses.com         nesrin@haberses.com          murat@haberses.com

Hakan  YEDİAYLIK                         Murat KAPLAN                        Fehime NORŞİN
mail: hakan@haberses.com          murat@haberses.com       fehime@haberses.com

GECE VARDİYASI EDİTÖRÜ

Deniz ASLAN 
mail: 
deniz@haberses.com

REKLAM REZERVASYON
reklam@haberses.com

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
info@haberses.com

HUKUK DANIŞMANI

Adnan AYMAZ

ALTYAPI ve TEMA
WordPress

Bilgi ve Destek Hattı
08503020737

Servis Yer Sağlayıcı
Esentepe Mahallesi, Esentepe Mah. Büyükdere Cad,
Metrocity AVM No:171, 34394 Şişli/İstanbul

Resmi Abonesi Olduğumuz Ajanslar:

UYARI
Haberses.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı TOSUN MEDYA Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.”

GİZLİLİK İLKELERİ
© Copyrigth 2015 Haberses.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif Hakları Haberses.com’a aittir. Haberses.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar Haberses.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
Haberses.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Haberses.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Haberses.com However, sometimes the Haberses.com uses third parties to process your information. Haberses.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the Haberses.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Haberses.com  we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Haberses.com and its services. When you use Haberses.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Haberses.com cookies section of our full Privacy Policy.