İSEDAK Toplantısı İçerisinde Sigara Konusunda Detay

ABONE OL
Kasım 22, 2017 18:31
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Cumhurbaşkanı görevindeki Recep Tayyip Erdoğan İSEDAK toplantısı kapsamında heyet başkanlarını kabul eder iken TOBB’nin Başkanı görevindeki Rifat Hisarcıklıoğlu ile tokalaştıktan hemen sonra ”Bu da sigarayı bırakmayanların arasından” ifadelerine yer verdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İslam İşbirliği Teşkilatı (İSEDAK) 33’üncü Toplantısı’nın ardından heyet başkanlarını kabul etti. Bu esnada Erdoğan, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’na “Sigarayı bırak sonra konuşalım” dedi.
İSEDAK 33. Toplantısı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi. Toplantıya İSEDAK heyet başkanları katıldı. Yaklaşık 2 saat süren toplantı sonrası Erdoğan, kongre merkezindeki bir salonda başkanları kabul etti.
Başkanların ellerini sıkarak kısa bir sohbet gerçekleştiren Erdoğan ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu arasında ilginç bir diyalog yaşandı. El sıkışırken Erdoğan, Hisarcıklıoğlu’na, “Sigarayı bırak sonra konuşalım” dedi.
Daha sonra aile fotoğrafındaki yerini almak için giden Hisarcıklıoğlu’na Erdoğan’ın, “Bu da sigarayı bırakmayanlardan” demesi salondakileri güldürdü.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

300x250r
300x250r