Erdem Güraraz; İnstagramda Sevenlerim için Abonelik Sistemini Başlattım

Erdem Güraraz; İnstagramda Sevenlerim için Abonelik Sistemini Başlattım

ABONE OL
Eylül 28, 2023 13:44
Erdem Güraraz; İnstagramda Sevenlerim için Abonelik Sistemini Başlattım
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İnstagramın yeni özelliklerinden olan aylık abonelik sistemi Amerika’da kullanıma açıldı. Bu yeni özellik sayesinde sevdiğiniz ve hayranı olduğunuz ünlülerle ve fenomenlerle daha yakın olabiliyorsunuz. Ayrıca abonelere özel hikaye ve post paylaşımları ile diğer takipçilerden farklı olarak özel bir alanda görüntülüyorsunuz. Bu özellik henüz ülkemizde tamamen sunulmadan önce bazı kullanılara etkileşimlerinde dolayı daha erken tanıma fırsatı sunuldu.

Bu özelliği deneyimleyen ülkemizdeki ilk kullanıcılardan biriside İş İnsanı ve Oyuncu Erdem Güraraz. Şuanda hali hazır İnstagramda 110K üzeri takipçisi bulunan Erdem Güraraz aldığı yüksek beğeni, izlenme ve yorumlar ile bu özelliği erken deneyimleyen ilk kullanıcılardan oldu.

İş İnsanı ve Oyuncu olan Erdem Güraraz sosyal medyayı aktif kullanan ve birçok platform için içerik üreten bir isim. Erdem Güraraz sevenleri ve sıkı takipçilerinin mesajlarına veya paylaşımlarının tamamına gelen yorumlara yetişemediğini ve mevcut iş temposundan dolayı sevenlerinin ve sıkı takipçilerinin darılmaması için İnstagram Abonelik sistemini başlattı.

İş İnsanı ve Oyuncu Erdem Güraraz; Birçok takipçimin mesajına veya yorumlarına yetişmekte zorlanıyorum. Şirketimizde olan mevcut iş temposu ve hayat koşuşturması derken çok fazla vakit ayıramıyorum herkese. Ama bu yeni İnstagram Abonelik sistemini çok beğendim ve sembolik bir rakam koyarak sevenlerime ve sıkı takipçilerime özel paylaşımlar, reels videolar ve hikayeler ile daha yakın olmayı amaçlamak adına başlattım, dedi.

İnstagram Abonelik sistemi sayesinde İş İnsanı ve Oyuncu Erdem Güraraz’a daha yakın olabilmek ve paylaşımlarını herkesten önce görebilmek için İnstagramda @erdemaslangurarazz kullanıcı adı ile takip edebilir ve İnstagram’a gelen bu yeni özelliği görebilirsiniz.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

300x250r
300x250r