Can Dostlarımız

ABONE OL
Kasım 10, 2017 10:41
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Neredeyse herkesin evinde bir evcil hayvan bulunuyor ve bunlar birer hayvan gibi değil evin bir çocuğu, bireyi olarak görülüyor. Ülkemizde de hayvandostu olan insan sayısı gün geçtikçe artıyor. Bazen insanlardan daha çok sevgiyi hak eden bu can dostları ile ilgi gerekli bilgileri bulmak, acil bir durumda yapılacakları öğrenebilmek, oldukça zaman alıyor veya veterinerler aranarak yardım isteniyor.

Bu problemleri en aza indirilmek için kurulan site, hayvan dostu olanlar için gerekli olan tüm bilgileri barındırıyor. Sitede paylaşımlar da yapılabiliyor, insanlar isterlerse bu konularla ilgili kendi tecrübelerini ve ilginç videoları paylaşabiliyorlar. Site kedi ve köpekler için iki ayrı bölüm ayırmış.

Kediler Ve Köpekler

Sitenin bu bölümünde; kedi ve köpek cinsleri ve özellikleri, oluşabilecek sağlık sorunları ve bunlar için pratik çözümler, bakım ve eğitim ile ilgili açıklamalar bulunuyor. Site kedi ve köpeklerin yavruluk döneminden erişkinliğine kadar olan tüm evreleri ayrı ayrı değerlendirerek bilgilendirme yapıyor. Daha ayrıntılı bilgi almak ve paylaşımlarda bulunmak için hayvandostu.com sitesi ziyaret edilebilir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

300x250r
300x250r