Bilgievi öğrencilerinden Başkan Kartoğlu’na nezaket ziyareti

ABONE OL
Kasım 25, 2017 18:52
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, Başakşehir Bilgievlerinden hazırlanarak, Başakşehir Güzel Sanatlar Lisesi’ni kazanan Melisa Melis Yücal’a çello hediye etti.

Başakşehir Belediyesi Bilgievleri’nin resim, müzik bölümlerinde okuyan öğrenciler Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu. Bilgievi öğrencileri Başkan Kartoğlu’na kendi yaptıkları portresini hediye etti.

Bilgievi yönetici ve öğretmenlerinin eşlik ettiği ziyarette, bilgievleri arasında düzenlenen ‘Bir hayalim var’ konulu yarışmada dereceye giren öğrenciler ile kurumda müzik eğitimi alarak başarı kazanan genç müzisyenler katıldı. Bilgievi öğrencilerinin ziyaretinden dolayı çok mutlu olduğunu ifade eden Başkan Kartoğlu, kendisine portresini hediye eden öğrencileri tek tek tebrik ederek fotoğraf çektirdi.

Şahintepe Bilgievi’nde 7 yıldır keman eğitimi alan ve bu senede Başakşehir Güzel Sanatlar Lisesi Çello Bölümünü kazanan Melisa Melis Yücal, Başkan Kartoğlu ve arkadaşlarına solo bir performans sergiledi. Başarılı öğrencinin performansına hayran kalan Kartoğlu, Yücal’ı tebrik ederek kendisine çello hediye etti.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

300x250r
300x250r